Zadbane dłonie

Zadbane dłonie

Ciało jest naszą wizytówką, dlatego tak ważne jest, aby o nie dbać i codziennie pielęgnować. Dłonie to część ciała, na której skupia się wzrok, dlatego też chcemy, aby były gładkie i delikatne.

Codzienne czynności, wykonywane w domu, jak i w pracy, sprawiają że skóra staje się szorstka, a paznokcie słabe. Aby zapewnić swoim dłoniom zdrowy i elegancki wygląd każdego dnia, możemy skorzystać z zabiegów kosmetycznych.

Podstawą dla nawilżenia i ochrony skóry dłoni jest dobór odpowiedniego kremu. Można go stosować kilka razy dziennie, szczególnie po umyciu rąk.

Można wybrać kosmetyki bogate w witaminę E, która opóźnia procesy starzenia się skóry, kolagen lub kwas hialuronowy, które dodatkowo ją wzmocnią i zregenerują. Na dłonie można również nakładać maseczki, szczególnie na noc, używając rękawiczek ochronnych.

Ponadto można skorzystać z usług gabinetów kosmetycznych, które zapewnią nawilżenie dłoniom, ale też zadbają o paznokcie. Swoje triumfy wciąż święci manicure, który nadaje elegancji i tworzy wspaniałą oprawę dla pięknych dłoni.

mezoterapia osoczem bogatopłytkowym