Zabójcze tempo internetu

www.dietmed.com.pl

Jest wiele powodów, dla których warto docenić sieć WWW. Już wiemy, że można dzięki niej przekazywać informacje, dzielić się swoim talentem z milionami odbiorców i budować alternatywę dla mediów tradycyjnych. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że internet jest sferą niezwykle dynamiczną, w której każdego dnia dzieje się bardzo dużo.

Mnóstwo ludzi ma coś do powiedzenia. Publikuje teksty, vlogi czy podcasty i w tym zalewie treści jedynie część ma realną wartość merytoryczną. Oddzielenie ziaren od plew w praktyce okazuje się trudnym wyzwaniem.

Nie ma zatem przypadku w tym, że najsprawniej w internecie radzą sobie ludzie młodzi, o świeżych umysłach. Oni są doskonale obeznani z możliwościami jakie daje sieć. Potrafią sprawnie wyszukiwać w niej to, co ich interesuje, a jeśli zechcą sami stają się kreatorami wirtualnej rzeczywistości.

Dziennikarze obywatelscy działający online, a także liczni artyści potrafią przyciągać miliony odbiorców. Zyskują status gwiazd, na który nie mieliby szansy w realiach „zwykłych” mediów.