Sieć rozrywki

Czym byłoby nasze życie bez Internetu? Często zadajemy sobie takie pytanie. Przecież wszystko nowe, co do nas trafia przychodzi zazwyczaj tym właśnie kanałem. Zaczęło się skromie, od czytania informacji i forów internetowych.

Ludzie coraz częściej czerpali informacje z sieci, a powoli zapominali o tradycyjnych gazetach. Internet rozwijał się coraz bardziej. Pojawiło się wiele możliwości.

Zwłaszcza tych związanych z rozrywką w sieci www. Dziś wszystko co nowe, wszystko co śmieszne, wszystko co ciekawe zazwyczaj czerpiemy z Internetu. Nie chodzi już tutaj nawet o radio internetowe czy internetową telewizję, ale także o książki.

Zazwyczaj zanim sięgniemy po książkę to przeczytamy najpierw jej recenzję w Internecie. To paradoks, ale jednak to się dzieje. Choćby ostatnio, kiedy ogłoszono laureatkę literackiej Nagrody Nobla.

Najpierw przeczytaliśmy o tym w Internecie, a potem okazało się, że przez Internet możemy zamówić wszystkie możliwe książki Alice Munro. Widać Internet ma olbrzymią rolę zarówno rozrywkową, jak i edukacyjną. To zdecydowanie przemawia na jego korzyść.