Przemysł docenia wosk

Przemysł docenia wosk
Znany na rynku producent rozpuszczalników ma w ofercie rozpuszczalniki.

Wosk to bardzo ważny surowiec przemysłowy, wykorzystywany w pochodnych dziedzinach medycyny czyli w przemyśle kosmetycznym oraz farmaceutycznym. Wosk pszczeli to produkt wytwarzany właśnie przez pszczoły, jak sama nazwa wskazuje. Choć nie jest tak doceniany jak miód oraz propolis – nie można pozostawić go bez uwagi. Wosk pszczeli zasila składy wielu wyrobów kosmetycznych oraz farmaceutycznych.

Jest silnie działającym surowcem w kremach oraz różnego rodzaju maściach. Z woskiem pszczelim z pewnością spotkałeś się podczas przyjmowania tabletek – a pewnie nawet o tym nie wiesz. Tabletki często pokrywa się właśnie woskiem. Ma dla organizm obojętne działanie, nie wchłania się dlatego też jest bezpiecznym, naturalnym produktem.

Pokryte nim lekarstwa nie trawią się od razu, a dopiero po pewnym czasie. Ten surowiec jest też wykorzystywany do produkcji świec. Naturalnych świec. Nieszkodliwy płomień był doceniany przez ludzkość już tysiące lat temu.

Palenie takiej naturalnej świecy, to nie tylko ukłon w stronę środowiska ale i relaks dla ciała i duszy – podobno niesamowicie koi zszargane w ciągu dnia nerwy.

Bity hex