Nowoczesne puzzle dla pracujących

Nowoczesne puzzle dla pracujących
kartki świąteczne

Układanie puzzli to domena nie tylko młodych ludzi czy dzieci. Coraz częściej kupują je także dorośli. Tysiące małych elementów to nie lada wyzwanie. Taka rozrywka uczy cierpliwości, pozwala się wyciszyć, odpocząć, przystopować. Układając puzzle nie potrafisz skupić się na niczym innym, ponieważ musisz robić to w skupieniu. To dobry sposób na stres po pracy, bo przestajesz o niej myśleć. Cóż, o ile w domu możesz rozłożyć sobie układankę na stole, o tyle w pracy tego nie zrobisz. No chyba że… Chyba że zakupisz specjalne puzzle biurowe.

Ten gadżet jest drogi, ale ze względu na wykonanie i wysokiej jakości komponenty wart jest swojej ceny. Globus metalowy – składa się z kilkudziesięciu małych puzzli. Musisz je złączyć ze sobą, aż powstanie koło. Później należy umieścić ją na chromowej podstawie. Gadżet ten bardzo elegancko się prezentuje, dlatego sprawdzi się w każdym biurze, bez względu na reprezentującą branżę. Produkt w odcieniach szarości jest ładny i estetyczny. A do tego masz możliwość zrobienia go samodzielnie. Kiedy chcesz się odstresować – układasz puzzle.

Naklejki okrągłe https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/13-naklejki-okragle Drukarnia Booklet https://euroland.pl/produkty/a01-sublimacja/e01-puzzle,2,7795