Najpopularniejsze gadżety reklamowe – na co postawić?

Najpopularniejsze gadżety reklamowe – na co postawić?

Gadżety reklamowe od lat pozostają jednym z najlepszych i najbardziej skutecznych narzędzi wsparcia sprzedaży. Za ich pomocą możemy bardzo profesjonalnie zbudować pewien wizerunek firmy, a bardzo często stanowią one swego rodzaju „podarunek” dla obecnych lub też przyszłych klientów naszej firmy. Wszyscy bardzo lubimy przecież dostawać różnego rodzaju prezenty, dlatego gadżety reklamowe sprawdzają się tutaj znakomicie – w ten sposób możemy bowiem nie tylko sprezentować fajną i przydatną rzecz dla klienta, który z pewnością sobie to zapamięta, ale również rozpropagować nasz biznes.

Wystarczy bowiem, że dana osoba skorzysta w pracy ze swojego gadżetu jak na przykład zwykły długopis z logo naszej firmy, a już mogą pojawić się pytania od współpracowników, co to za logo i skąd ten długopis się wziął. Długopisy są zresztą chyba najpopularniejszym gadżetem, ale obok nich mamy także:

  • notesy,
  • kalendarze,
  • pendrive,
  • power banki,
  • różne breloki,
  • gadżety odblaskowe cena.

Jak się jednak okazuje, firmy coraz częściej lubią zaskakiwać swoich klientów i stawiają na gadżety zupełnie niespodziewane. paczka świąteczna dla firm będzie doskonałym rozwiązaniem, aby podarować komuś gadżety reklamowe. 

Są to między innymi przedmioty z elektroniki, różne ubrania, a nawet kosmetyki czy narzędzia. Wszystko oczywiście po to, aby klient dostał od nas coś praktycznego i coś, co będzie mógł wykorzystać, a więc będzie o naszej firmie pamiętał nawet podczas jakichś codziennych prac, korzystając z przedmiotów z logo naszego biznesu. Warto więc zainwestować właśnie w praktyczne gadżety, gdyż te bezużyteczne mogą być często rzucone w kąt i szybko zapomniane.

Choćby dlatego od zawsze dużą popularnością cieszy się pendrive jako gadżet firmowy, a w ostatnich latach sporą rzeszę fanów zdobywają także power banki, za pomocą których możemy na przykład z łatwością naładować telefon w trakcie podróży.

Jakie gadżety sprawdzą się najlepiej?

Oprócz bardzo popularnych długopisów, które są po prostu chyba najlepszym możliwym gadżetem reklamowym, dobrym pomysłem będą też notesy i kalendarze. Przede wszystkim dlatego, że są praktyczne i przydają się większości osób, dzięki czemu stale towarzyszą klientom, co działa tylko na korzyść naszej firmy.

Pendrive to kolejny znakomity pomysł, podobnie jak i power bank – w ten sposób kreujemy wizerunek swojej firmy jako nowoczesną i profesjonalną, stawiając na bardzo przydatne gadżety technologiczne. Opcji jest jednak oczywiście znacznie więcej i wiele zależy od tego, co sami preferujemy. Warto więc zastanowić się, jakiego rodzaju gadżety chcielibyśmy otrzymać, bo możliwości są w zasadzie nieograniczone – koszulki, okulary przeciwsłoneczne, etui czy nawet kosmetyki albo parasolki.

Najważniejsze jest to, aby gadżet był praktyczny – wtedy będziemy mieli pewność, że klient będzie zadowolony, a reklama naszej firmy będzie skuteczna.

W drukarni Booklet wykonujemy druk naklejek o dowolnych kształtach i w pełnej palecie barw CMYK