Gdzie ludzie szukają teraz rozrywki?

Gdzie ludzie szukają teraz rozrywki?
www.alergicznie.net.pl

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Najczęstszym źródłem różnego rodzaju rozrywki jest obecnie Internet. W sieci znajdziemy wszystko.

Telewizję, sport, filmy, reklamy, nowe znajomości, czy radio internetowe. Rozrywka w sieci WWW zrewolucjonizowała podejście do rozrywki w ogóle. Z jednej strony sprawiła, że stała się ona bardziej powszechna i bardziej demokratyczna.

W Internecie nie ma wykluczonych. Każdy, kto ma dostęp do sieci i odpowiedni sprzęt może zajrzeć wszędzie i wszystko przeczytać lub obejrzeć. Może też wszystko powiedzieć czy napisać.

To z pewnością pozytywne aspekty Internetu. Jednakże jest jeden negatywny. Kiedyś ludzie, żeby dobrze się bawić wychodzili do ludzi.

Spotykali się, uczestniczyli w różnego rodzaju wydarzeniach. Dzięki Internetowi nie ma takiej potrzeby. Wystarczy mieć swój komputer, żeby dobrze się bawić.

Takie podejście zdecydowanie zmieniło relacje międzyludzkie. Bo nawet najlepiej działający portal społecznościowy nie jest w stanie zastąpić nam realnego kontaktu z drugim człowiekiem.

www.zasilsie.pl