Endermologia – co to takiego?

Endermologia – co to takiego?
www.kszielonoczarni.pl

Endermologia jest specjalistycznym zabiegiem kosmetycznym, polegającym na masażu pod ciśnieniem, co prowadzi do wyszczuplenia i regeneracji ciała. Jest to nowoczesna metoda usuwania cellulitu, wykonywana przez maszynę o intensywnym działaniu siły nacisku na tkankę łączną.

Walka ze zbędnymi kilogramami i chęć osiągnięcia jędrnego ciała toczy się na wielu polach. Endermologia jest propozycją, która z pewnością daje pożądane rezultaty.

Zabieg jest bezbolesny i trwa około 30 minut. Pacjentka otrzymuje specjalny kombinezon jednorazowy, który zapewni jej komfort podczas sesji i będzie chronił przed uszkodzeniem naskórka.

Specjalista używa dwóch rolek i komory ssącej, sterowanych komputerowo, których intensywność dopasowywana jest do partii ciała, na którą dokonywany jest zabieg. Działanie silnie poprawia krążenie, elastyczność skóry, modeluje sylwetkę, jak i likwiduje bóle oraz obrzęki.

Endermologia wpływa na wygląd zewnętrzny i poprawia samopoczucie pacjentki, co przekłada się na codzienne funkcjonowanie.

mezoterapia koktajlami cywilizacja.com.pl