Było sobie życie – doskonała zabawa i nauka w jednym

Zapewne pamiętamy doskonały film „Było sobie życie”, w którym w bardzo prosty, a jakże interesujący sposób ukazano wszelkie tajemnice ludzkiego ciała. Leukocyty, białka, tlen, czerwone krwinki, czy wirusy wzbudzały duże zainteresowanie.

Dlatego też producenci wprowadzili na rynek grę planszową na licencji filmu. Opatrzona tą samą nazwą gra przenosi graczy, także w świat tajemnic organizmu ludzkiego.

Jest doskonałym sposobem, gdzie przez zabawę mały człowiek może poznać mechanizmy swojego ciała. Warto podkreślić, że gra dostępna jest w różnych kategoriach wiekowych.

Podczas gry konieczne jest zebranie kompletu żetonów z wizerunkiem ulubionego bohatera Hemo. Jednak do tego celu niezbędna jest wiedza, która pozwoli odpowiedzieć na zadawane pytania.

Podczas gry czeka wiele pułapek, pojedynków, ataków z wirusami, ale także szans do wykorzystania. Zdobyta wiedza, ale także pomysłowość pomoże przebrnąć przez grę, w trakcie, której trzeba zaskoczyć przeciwnika i przebrnąć przez całą kolorową plansze.

https://letsing.pl/artysci/dzem