Bajki na dobranoc

http://fajerwerkiwarszawa.pl/ - Warszawa

Pora spania to często dla dzieci przykra część dnia, w której muszą opuścić zabawki i wszystkie fascynujące zajęcia związane z odkrywaniem nowego świata i wyciszyć się, odpocząć i w końcu zasnąć. Dlatego tak często dzieci nie chcą się zgodzić na wczesne pójście do łózek, mogą mieć problemy z zaśnięciem lub po prostu bać się ciemności. Właśnie dlatego zostały stworzone specjalne bajki na dobranoc.

Pomysły na bajki na dobranoc można znaleźć praktycznie wszędzie. Oczywiście dobrze, gdy w domu są specjalne książki, bo dziecko prócz czytania może oglądać również kolorowe ilustracje, pobudzające jego wyobraźnię. Natomiast jeśli cały repertuar zostanie już wykorzystany można spróbować poszukać czegoś w Internecie i natrafić na naprawdę wspaniałą niespodziankę – istnieją specjalne strony z zebranymi bajkami, specjalnie na dobranoc, które pomogą dziecku bezproblemowo zasnąć i zapewnią rodziców trochę czasu na oddech wieczorem.

Można znaleźć specjalne kategorie, dobrane odpowiednio do wieku dziecka, a także bajki w postaci audiobooków, czy kochanych przez wszystkich kołysanek.

petardy przygotowanie pedagogiczne kurs